O Ketoboxe

Donáška zdravej a vyváženej stravy na celý deň.

Nebojíme sa sacharidov.
Doprajte si chutné jedlo
bez výčitiek.

Sme zdravá strava. Nie sme výhradne KETO, zabezpečíme vám kaloricky celodenne vyváženú stravu. Pracujeme s čerstvými surovinami, kladieme dôraz na ich pôvod. Dokážeme sa prispôsobiť všetkým intoleranciám a alergiám. Každý balíček vieme pripraviť vo vegánskej alebo vegetariánskej verzii či vynechať alergény. S našou stravou pomáhame nielen schudnúť, ale aj naberať kvalitnú svalovú hmotu, napraviť rôzne poruchy intolerancie, metabolizmu a hladiny cukru. A nakoniec, sme rodinná firma, čo zaručuje v každej krabičke veľkú dávku lásky.

Tvoja závislosť na zdravej strave

Zdravé kalórie

V Ketoboxe sa nebojíme kalórií. Z našej ponuky si vyberie naozaj každý. Spoločne s nami dosiahnete svoj cieľ vytúženej postavy.

Strava po celý deň

Zdravá, chutná a vyvážená strava po celý deň až k vaším dverám. 

Vhodné pre každého

Balíčky sú vhodné pre vegetariánov, vegánov, alergikov, celiatikov a pod. 

Nebojíme sa sacharidov.
Doprajte si chutné jedlo
bez výčitiek.

Všetci chceme vyváženejšiu stravu – bohatú na bielkoviny, na výdatné a zdravé potraviny. Ľahšie povedané, ako urobené. Zdá sa, že bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, možnosti stravovania sú buď príliš časovo náročné, príliš ťažké, neuspokojivé alebo jednoducho drahé. Aby sme to zmenili, založili sme Ketobox. Naše poslanie je jednoduché: dať chutné, zdravé a vyvážené jedlo na každý stôl.

...a navyše šetríme váš čas
a našu planétu

Pri príprave vašich krabičiek sa snažíme nakupovať tovar balený v ekologických obaloch. Ak to však nie je možné, nakupujeme veľké balenia a tým je naša spotreba obalov na 1 človeka mnohonásobné nižšia, ako vyprodukuje 1 človek v bežnej domácnosti. Krabičky, ktoré používame sa v 99% dajú umyť a znovu použiť.  

 

Potrebujete poradiť?

Sme tu pre vás, aby sme vám pomohli. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo e-mailom. 

Doručených
krabičiek za rok
0 +

Chcete aj vy
svoju krabičku?