FAQ

Kedy je potrebné objednať balík s doručením v Košiciach?

Balíček pre nasledujúci týždeň od pondelka je potrebné objednať maximálne do nedele do 16:00

Kedy je potrebné objednať balík s doručením mimo Košíc??

Prešov, Poprad, Spišská Nová Ves, Levoča, Kežmarok. Balíček je potrebné objednať najneskôr do nedele do 16:00 pre nasledujúci týždeň.

Ako sú rozdelené balíčky?

Balíčky sú rozdelené podľa spôsobu a dĺžky stravovania.

Ktorý balíček je vhodný na naberanie?

Pre balíček na naberanie je v ponuke MUSCLE COMBO (3x bielkovina + 3x sacharidy). Ostatné balíčky majú jedálniček jednotný, líši sa len v spôsobe a dĺžke stravovania.

Sú balíčky vhodné pre alergikov, vegánov, vegetariánou?

Áno. V prípade intolerancií, či alergií nám nahláste alergén a my ho vynecháme, popr. nahradíme. V prípade, že nejete mäso, nahrádza sa vhodnou alternatívou (tofu, tempeh, rôzne syry a pod).

Sú jedlá nutrične vyvážené?

Menu je zostavované so zreteľom na nutričné hodnoty celého dňa, t.z. Striedajú sa proteíny, sacharidy, zdravé tuky, bezmäsité a Detox dni

Kedy rozvážate balíčky v Košiciach?

Balíčky rozvážame od 10:00 do 12:00 (podľa premávky a množstva balíčkov). Trasa Košice-okolie a širšie centrum (Jazero, Šaca a pod.) mimo vyššie uvedených lokalít doručujeme v časovom intervale 12:00-14:00 popr. podľa predchádzajúcej dohody s Vami (podľa premávky a množstva balíčkov).

Kedy rozvážate balíčky mimo Košíc?

Balíčky rozvážame od 10:00 do 13:00 (podľa premávky a množstva balíčkov) v Pondelok (na Pondelok a Utorok), v Stredu (na Stredu, Štvrtok), a v Piatok na aktuálny deň. Trasa začína Prešovom, pokračuje po trase SNV, PP, KK. 

Čo robiť s jedlom po doručení?

Po prevzatí balíčkov je potrebné jedlá vybrať z tašky a umiestniť do chladničky, pokiaľ niektoré jedlo nekonzumujete ihneď. 

 

0

Doručených
krabičiek za rok

0

Chcete aj vy
svoju krabičku?

Follow us na Instragrame