Často kladené otázky

Kedy je potrebné objednať balík s doručením v Košiciach?

Balíček pre nasledujúci týždeň od pondelka je potrebné objednať maximálne do piatku do 12:00. Balíček si môžete objednať aj kedykoľvek skôr – t.j. od soboty do piatku do 12:00 v týždni predchádzajúcom týždňu od kedy Vám bude balíček doručovaný. Začína sa vždy pondelkom.

Ako sú rozdelené balíčky?

Balíčky sú rozdelené podľa spôsobu a dĺžky stravovania.

Ktorý balíček je vhodný na naberanie?

Pre balíček na naberanie svalovej hmoty je v ponuke MUSCLE COMBO (3x bielkovina + 3x sacharidy). Ostatné balíčky majú jedálniček jednotný, líši sa len v spôsobe a dĺžke stravovania.

Popr. akýkoľvek balíček vo veľkosti XL pri výpočte bazálneho výdaju (musí byť prevýšený).

Sú balíčky vhodné pre alergikov, vegánov, vegetariánov?

Áno. V prípade intolerancií, či alergií nám nahláste alergén a my ho vynecháme, popr. nahradíme. V prípade, že nejete mäso, nahrádza sa vhodnou alternatívou (tofu, tempeh, rôzne syry a pod).

Sú jedlá nutrične vyvážené?

Menu je zostavované so zreteľom na nutričné hodnoty celého dňa, t.z. Striedajú sa proteíny, sacharidy, zdravé tuky, bezmäsité a Detox dni

Kedy rozvážate balíčky v Košiciach?

Balíčky rozvážame od 9:00 do 12:00 (podľa premávky a množstva balíčkov) popr. podľa predchádzajúcej dohody s Vami. 

Čo robiť s jedlom po doručení?

Po prevzatí balíčkov je potrebné jedlá vybrať z tašky a umiestniť do chladničky, pokiaľ niektoré jedlo nekonzumujete ihneď. 

Balíčky s raňajkami a desiatou – keďže Vám balíček prinesieme doobedu, raňajky a desiatu si odložte na nasledujúci deň, začnite obedom. Takto nebudete viazaný na čas prichodu jedla, pretože ho budete mať neustále pri sebe 🙂

Doručených
krabičiek za rok
0 +

Chcete aj vy
svoju krabičku?